Pazartesi, Ağustos 13, 2012

CERN ve Şiva mı ?

Bu arada Fransa ve İsviçre sınırında CERN'in araştırma kampüsünde şu Hint tanrısı olan Şiva'nın ne işi var acaba ? Şu yüzyılda hiç çok tanrılı dinlere karşı savaş olduğuna şahit oldunuz mu ? Çok garip değil mi yahu ? :D Bugüne kadar kimsenin kalkıp Şiva'ya karşı savaş başlatıp katliam yaptığına şahit olmadım. Şiva'yı araştırın biraz. Orada sağ elinde ateş var. Tam bilmiyorum iki türlü dansı mı ne varmış galiba. Varoluş ve Yokoluş. Buradakinin hangisi olduğunu siz tahmin edin artık. Nedense içerisinde dans ettiği çember de Büyük Hadron Çarpıştırıcısı'nı andırıyor. Tesadüfe bak anasını satayım ya. :))))::)::::)))99999999


Logoya bak logoyo:

Hatta hazır Nibiru'da güneş sisteminin dışında lâkin bu yılın sonlarına doğru içeride olacak bir gezegen olarak görünmeye başlamışken, bizim 2012 olimpiyatları, futbol vesaire gibi konularla-eh doğal olarak- meşgul olmamız ne kadar garip yahu ? Halâ komplo teorisi mi diyorsunuz ? Bence en iyisi teori kısmından artık kurtulmanız. Çünkü bunların hepsi birer komplo.

Ekleme: Bu şerefsiz Hintli budistlerin bir kısmının, ölen yakınlarını akbabalara yem ettiklerini biliyor muydunuz ? Google'dan aratın bakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder